Shqiptare
★ Faqja kryesore ★ Kategoritë ★ Lojëra të reja ★ Top lojërat ★ Të preferuarat tuaja ★ Historia ★ Tabela drejtuese ★ IOS / Android

عربي

Azərbaycan

Беларускі

Български

বাংলা

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti Keel

فارسی

Suomalainen

Français

ગુજરાતી

नहीं

Hrvatski

Magyar

Հայերեն

Bahasa Indonesia

Italiano

日本語

ქართული

Қазақ

ខ្មែរ

ಕನ್ನಡ

한국인

ແຮງ​ງານ

Монгол

Nederlands

Polski

Português

Română

Русский

Shqiptare

ไทย

Türk

Українська

O'zbek

Tiếng Việt

简体中文

Pesë Netë Në Freddy's

Pesë Netë Në Freddy's

Lojërat Spiderman Games

Lojërat Spiderman Games

Lojërat E Lojërave Minecraft

Lojërat E Lojërave Minecraft

Lojërat Poppy Playtime Games

Lojërat Poppy Playtime Games

Lojra Roblox

Lojra Roblox

Lojërat Sonic Games

Lojërat Sonic Games

Lojra Teen Titans Go

Lojra Teen Titans Go

Lojërat Ben 10 Games

Lojërat Ben 10 Games

Paw Four Games

Paw Four Games

Lojërat E Lojërave Mes Nesh

Lojërat E Lojërave Mes Nesh

E Mërkurë

E Mërkurë

Lojëra Me Pokemon

Lojëra Me Pokemon

Lojëra Të Lojërave Të Subway Surfers

Lojëra Të Lojërave Të Subway Surfers

Lojëra Të Frozen Games

Lojëra Të Frozen Games

Lojrat Blaze And The Monster Machines

Lojrat Blaze And The Monster Machines

Lojëra Me Top Të Kuq

Lojëra Me Top Të Kuq

Lojërat Talking Tom Games

Lojërat Talking Tom Games

Lojra Gjeometrike

Lojra Gjeometrike

Lojra Gumball

Lojra Gumball

Lojërat Batman Games

Lojërat Batman Games

Lojërat Mario Games

Lojërat Mario Games

Lojëra Me Turtles Ninja Adoleshente Mutant

Lojëra Me Turtles Ninja Adoleshente Mutant

Lojërat Spongebob Games

Lojërat Spongebob Games

Lojëra Angry Birds Games

Lojëra Angry Birds Games

Lojra Peppa Pig

Lojra Peppa Pig

Lojëra Me Lojëra Ladybug

Lojëra Me Lojëra Ladybug

Lojëra Arcade Games

Lojëra Me Lojëra Puzzle

Lojëra Të Aksionit

Lojëra Racing Games

Lojëra Me Lojëra Aventure

Lojëra Me Lojëra Vrapimi

Lojëra Me Lojëra Të Rastësishme

Lojëra Me Qitje

Lojëra Me Lojëra Truri

Lojëra Me Lojëra Doktoresh

Lojërat Zombie Games

Lojëra Me Lojëra Aftësish

Lojëra Sportive

Lojëra Me Lojëra Me Shumë Lojtarë

Lojëra Me 2 Lojtarë

Lojëra Me Lojëra Luftarake

Lojëra Me Platforma

Lojëra Me Lojëra 3D

Lojëra Me Makina

Lojëra Me Lojëra Me Makinë

Lojëra Unity 3D Games

Lojëra Me Lojëra Flokësh

Lojra Dress Up Lojra

Lojëra Strategjike

Lojërat E Lojërave Të Mbrojtjes Së Kullës

Lojra Online Pa pagesë

Publikimi i ri i lojës

Lojëra të reja
84
Stunt Fury

Stunt Fury

78
Slope Emoji 2

Slope Emoji 2

76
Grand Clash Arena

Grand Clash Arena

82
Gta 6

Gta 6

75
Surfistët E Metrosë Në Nju Jork

Surfistët E Metrosë Në Nju Jork

88
Edicioni Online Midis Nesh

Edicioni Online Midis Nesh

80
Gta 5

Gta 5

80
Pesë Netë Në Freddy's

Pesë Netë Në Freddy's

79
Kopshti I Banbanit

Kopshti I Banbanit

81
Foshnja Në Të Verdhë

Foshnja Në Të Verdhë

72
Midis Arratisjes Në Hapësirë

Midis Arratisjes Në Hapësirë

75
Tualeti Skibidi

Tualeti Skibidi

79
Yjet E Fshehura Ladybug

Yjet E Fshehura Ladybug

81
Gta San Andreas

Gta San Andreas

76
Gjyshe Gjyshe

Gjyshe Gjyshe

77
Minecraft Classic

Minecraft Classic

83
Midis Arratisjes

Midis Arratisjes

87
Trafiku Në Autostradë

Trafiku Në Autostradë

85
Vrapues Varri

Vrapues Varri

81
Vrapues I Autobusit Dhe Metrosë

Vrapues I Autobusit Dhe Metrosë

84
Sonic Run Adventure

Sonic Run Adventure

77
Minecraft World Adventure

Minecraft World Adventure

82
Simulimi I Autobusit Të Rëndë Të Autobusit

Simulimi I Autobusit Të Rëndë Të Autobusit

82
Minecraft Letre

Minecraft Letre

82
Ben 10 Run

Ben 10 Run

77
Pllaka Piano 3

Pllaka Piano 3

79
Zombi Budallenj

Zombi Budallenj

82
Pou Online

Pou Online

81
Fireboy Watergirl Island Survival 3

Fireboy Watergirl Island Survival 3

79
Bullet Fury

Bullet Fury

82
Slither.io

Slither.io

76
Slide Cartoon Police

Slide Cartoon Police

82
Zona E Luftës

Zona E Luftës

80
Loja E Pamundur

Loja E Pamundur

86
Moto X3M

Moto X3M

77
Dallimet E Makinave Përbindësh Blaze

Dallimet E Makinave Përbindësh Blaze

85
Topat E Dashurisë

Topat E Dashurisë

84
Drift I Makinave Sportive

Drift I Makinave Sportive

81
Blloqe Diamanti Të Fshehura Minecraft

Blloqe Diamanti Të Fshehura Minecraft

77
Artizanatit Mbijetese

Artizanatit Mbijetese

83
Midis Nesh Space Rush

Midis Nesh Space Rush

81
Sonic Path Adventure

Sonic Path Adventure

80
Talking Tom Funny Time

Talking Tom Funny Time

79
Minecraft Survival

Minecraft Survival

76
Ngjyrosje Bts Ladybug

Ngjyrosje Bts Ladybug

73
Bts Peppa Pig Ngjyrosje

Bts Peppa Pig Ngjyrosje

80
Bashkim Pjesësh Figure Mollëkuqe

Bashkim Pjesësh Figure Mollëkuqe

LOADING

Ngarko më shumë

Reklamim

Rreth Nesh

Po sikur të luani qindra lojëra të mahnitshme falas në internet? Ato janë të lehta dhe të përshtatshme për vajzat dhe djemtë e të gjitha moshave. Lojërat falas online për vajza dhe djem që kemi në NAJOX ndahen në kategori. Aktualisht, ka mbi njëqind prej tyre dhe do të ndryshojë pozitivisht me kalimin e kohës, duke shtuar më shumë kategori për të rritur argëtimin e lojtarëve.

Të gjitha lojërat këtu janë pa pagesë, kështu që nuk ka nevojë të paguani për lojëra. Ndryshe nga lojërat që shkarkohen për celularët Android ose iOS, këtu, të gjitha lojërat janë të vendosura në një server dhe nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë - kjo do t'ju lejojë të kurseni hapësirë të lirë në celularin tuaj. Gjithashtu, nëse pajisja juaj është një tablet, laptop ose kompjuter personal tavoline, atëherë mund të përjetoni gjithashtu zhurmën e lojërave – pasi të gjitha lojërat janë njëlloj të zbatueshme në të gjitha pajisjet.

Qindra personazhe të dashur gjenden në faqen tonë të internetit, e cila është e mbushur me lojëra online për vajza falas. Për të përmendur disa, ka Ben 10, Subway Surfers, princeshat Disney, Talking Tom, SpongeBob, Pokemons, Ladybug, Sonic, Minecraft personazhe, Dora, Batman, Spiderman, Mario, Angry Birds dhe krijesa qesharake nga loja 'Among Us' , e cila u bë e njohur vetëm kohët e fundit.

Mund të shijoni pafund mundësitë e lojërave të ofruara nga kjo faqe interneti e mbushur me lojëra që përshkruajnë situata të ndryshme të jetës. Për shembull, është e mundur të zgjidhni veshje ose një stil të ri për heronjtë tuaj të dashur, të bëni vizita te mjekët, të zbuloni gjëegjëzat, të ngjyrosni dhe ngjyrosni, të merrni pjesë në gara, të luani simulatorë kafshësh, të kaloni nëpër aventura, të vraponi dhe të argëtoheni, të shihni si heronj puth duke qenë i dashuruar dhe bëj shumë më tepër gjëra. Kështu që filloni të luani dhe të argëtoheni tani!

Statistikat

7618 Lojëra

17239 Përdoruesit

10346 Komentet

113 Çmimet e dhëna

Lidhjet

Top lojërat

Lojëra të reja

Kategoritë

Kontaktoni

© 2024 | NAJOX.com - Lojra Online Pa pagesë

Kushtet e Përdorimit | Politika e privatësisë | Politika e kukive | Kontaktoni